Топ-контроль

Так склалося, що наша юридична фірма завжди зі скепсисом ставилася до професійних рейтингів, розуміючи перш за все суб’єктивність і тенденційність, а інколи неприховану комерціалізацію процесу їхнього створення.

Але все ж одного разу ми змінили свою думку. Нещодавно на звернення постійного клієнта відповісти було нічим, бо запитувана юрисдикція є зовсім екзотичною. Нетипова ситуація вимагала оперативної реакції. Насамперед ми звернулися за порадою до відомих фірм, лідерів галузі в Україні, а також до партнерів у Латвії. Виявилось, що жодних перевірених та більш-менш надійних контактів у країні немає, що у деяких сусідніх країнах є обмежена можливість створення інкорпорації. Цього було замало.

Звернувшись до Legal 500/Costa Rica та Chambers and Partners/Latin America, на превеликий подив отримали стовідсотковий зворотний зв’язок та фахові відповіді від списку топ-10 з кожного ресурсу. Мали листування з партнерами та керуючими партнерами провідних фірм регіону. Варто зауважити, що цінова пропозиція була стриманою і влаштовувала клієнта.
Наразі маємо успішний кейс співпраці та готові радити звертатись до авторитетних ресурсів. Сподіваюсь також на українських сторінках згаданих авторитетних видань знайти найбільш достойних представників галузі.

Український Юрист № 07-08 Липень-Серпень 2017 року